Digitální wellbeing ve škole

Jan Kršňák

Jaký vliv má příchod digitálních technologií na proces vzdělávání a chod školy?

Čtvrtek 9.3.2023

13:00 - 15:00

94 volných míst

Garance

Jak internet proměňuje naši schopnost vnímat, myslet či jednat, jaké výhody a nevýhody přináší procesu učení. Jak ve škole nastavit používání telefonů, počítačů, internetu a chytrých tabulí. Co znamená, že jsme propojeni sociálními sítěmi a žijeme v časech, kdy existují umělé inteligence. Jak v digitalizované společnosti žít klidně, bez stresu, zachovat si při tom rozum i sebe sama a nenechat se zahltit požadavky našich digitálních aparátů.

Webinář je interaktivní a je možné se v jeho průběhu věnovat konkrétním problémům, které se právě ve škole (např. v pedagogickém kolektivu) řeší. 

On-line semináře - vzdělávejte se kdekoliv

On-line seminář neboli webinář je způsob vzdělávání přes internet vedený lektorem v reálném čase. Zúčastnit se ho můžete kdekoliv. Stačí Vám k tomu jen počítač s internetem a sluchátka. Během školení můžete lektorovi položit dotaz prostřednictvím chatu či mikrofonu. On-line semináře probíhají v aplikaci Cisco Webex, You Tube nebo MS Teams. Odkaz pro přihlášení do virtuální místnosti Vám zašleme nejpozději den před konáním semináře na e-mailovou adresu uvedenou v objednávce.

Přihlásit