Financování pedagogické intervence a její správné vykazování v P1c-01

Ing. Petra Schwarzová

V roce 2021 proběhly zásadní změny v oblasti poskytování pedagogické intervence, a to zejména v oblasti financování. V souvislosti s tím také došlo k zásadním změnám ve vykazování pedagogické intervence ve výkaze P1c-01, který je stěžejním pro získání finančních prostředků pro každou školu.

Pondělí 5.9.2022

On-line seminář již proběhl.

• Poskytování pedagogické intervence do 31. 1. 2021 a od 1. 2. 2021 (financování, vykazování, přechod na nový režim …)
  • Legislativní rámec pro nový způsob financování a vykazování pedagogické intervence
  • Zdroje pro financování pedagogické intervence (do 31. 1. 2021 a od 1. 2. 2021)
  • Odměňování pedagogů za pedagogickou intervenci (do 31. 1. 2021 a od 1. 2. 2021)