FKSP pro příspěvkové organizace

Ing. Eliška Hryzláková

Přihlaste se na praktický webinář o FKSP a během tří hodin zjistíte, na co si dát pozor. Lektorka zodpoví i vaše dotazy k FKSP, můžete je poslat předem nebo položit přímo během on-line semináře. Po jeho skončení budete mít ještě 7 dní přístup k on-line záznamu. Využívejte FKSP naplno a správně.

Úterý 18.6.2024

10:00 - 13:00

76 volných míst

Garance

Obsah webináře

Účetní příspěvkových organizací řeší často problematiku hospodaření s fondem kulturních a sociálních potřeb (FKSP). V této oblasti došlo konsolidačním balíčkem s účinností od 1. 1. 2024 ke změnám:

  • Vyhláška č. 114/2002 Sb., podle které se hospodaření s FKSP do konce roku 2023 řídilo, byla zrušena. 
  • Způsob čerpání FKSP se nyní stanoví v kolektivní smlouvě, v kolektivní dohodě nebo ve vnitřním předpisu a dále se čerpání řídí právními předpisy

Na on-line semináři vás seznámíme s aktuálním děním a vysvětlíme, jak v praxi postupovat a jak hospodařit s fondem v průběhu roku 2024.

  1. Legislativní přehled
  2. Zásady pro tvorbu fondu
  3. Pravidla pro čerpání fondu
  4. Diskuse a odpovědi na dotazy

Komu je on-line seminář určen:

účetním v příspěvkových organizacích

On-line semináře - vzdělávejte se kdekoliv

On-line seminář neboli webinář je způsob vzdělávání přes internet vedený lektorem v reálném čase. Zúčastnit se ho můžete kdekoliv. Stačí Vám k tomu jen počítač s internetem a sluchátka. Během školení můžete lektorovi položit dotaz prostřednictvím chatu. On-line semináře probíhají v aplikaci Adobe Connect, Cisco Webex nebo MS Teams. Odkaz pro přihlášení do virtuální místnosti Vám pošleme den před konáním semináře na e-mailovou adresu uvedenou v objednávce.

Přihlásit