Informační infuze pro ředitele škol Změny v legislativě - přímá pedagogická činnost, Lex Ukrajina a další aktuality

JUDr. Hana Poláková

Potřebujete rychle a věcně zjistit, jaké změny vás čekají v novém školním roce? Ujasnit si pravidla rozsahu přímé pedagogické činnosti, novinky v přijímání dětí z Ukrajiny a další změny, které nový školní rok přinese? Stručně a jasně se vše dozvíte na dvouhodinovém webináři s velmi zkušenou a oblíbenou lektorkou, odbornicí na právo ve školství.

Středa 21.9.2022

Poslední tři školní roky byly ve znamení rychle přijímaných a ještě rychleji se měnících zákonů, nařízení a dalších pravidel pro školy. Co bude platit v novém školním roce?

Provedeme vás všemi podstatnými novinkami, zodpovíme vaše dotazy a předáme vám ty nejaktuálnější informace. Díky našemu webináři získáte přehled a jistotu.

Věnovat se budeme aktuálním tématům včetně těch, o kterých ještě nevíme. Naše lektorka sleduje legislativní vývoj a do webináře zařadí vše, co se do jeho konání stihne na MŠMT či ve vládě projednat.

Určitě se dozvíte více o tématech:

• stanovení rozsahu přímé pedagogické činnosti zástupcům ředitele,
  • začleňování ukrajinských dětí do škol,
  • mimořádné ředitelské volno.