Klíčové kompetence v edukačním procesu

Mgr. Marika Kropíková

Klíčové kompetence představují obecné dovednosti, které jsou pro žáka důležité v řadě studijních, pracovních a životních situacích. Jsou jedním z hlavních cílů při vzdělávání žáků.

Středa 11.1.2023

Na on-line semináři si shrneme, jakým způsobem s klíčovými kompetencemi pracovat, jak je hodnotit a jaký je jejich vztah směrem k RVP.

On-line seminář neboli webinář je způsob vzdělávání přes internet vedený lektorem v reálném čase. Zúčastnit se ho můžete kdekoliv. Stačí Vám k tomu jen počítač s internetem a sluchátka. Během školení můžete lektorovi položit dotaz prostřednictvím chatu či mikrofonu. On-line semináře probíhají v aplikaci Cisco Webex, Adobe Connect nebo You Tube. Odkaz pro přihlášení do virtuální místnosti Vám pošleme nejpozději den před konáním semináře na e-mailovou adresu uvedenou v objednávce.