Nebojme se školního vzdělávacího programu

Přemýšlíte nad aktualizací Vašeho školního vzdělávacího programu? Nebo si jen nejste jisti, že jeho obsah je koncepčně správně? Připravili jsme pro Vás metodický webinář, na kterém se dozvíte vše potřebné.

Zveřejněno 8.12.2020

Komu je videoseminář určen:

pedagogickým pracovníkům zařízení předškolní výchovy a vzdělávání. Vhodný je též pro začínající vedoucí pedagogy mateřských škol

Obsah videosemináře:

• Koncept školního vzdělávacího programu.
  • Obsah školního vzdělávacího programu.
  • Nejčastější chyby definované Českou školní inspekcí.
  • RVP PV a ŠVP.

• Lektorka patří mezi špičkové odborníky s více než dvacetiletou praxí v oblasti předškolní výchovy a vzdělávání.
  • V minulosti spolupracovala například s Českou školní inspekcí jako expertní posuzovatelka (přizvaná osoba) pro inspekční činnost ve školách, Výzkumným ústavem pedagogickým v Praze nebo Univerzitou Palackého v Olomouci.
  • Dlouhodobě se specializuje na oblast výkladu školského zákona a souvisejících právních předpisů, oblast managementu mateřských škol a dokumentace.
  • Je držitelkou mezinárodního ocenění eTwinning label za projekt "Moje město, moje škola" a autorkou řady odborných publikací pro pedagogické pracovníky.
  • V roce 2020 úspěšně zakončila magisterské studium v rámci kterého se specializovala na oblast propagace segmentu školství.