Novela zákona o pedagogických pracovnících a novela školského zákona od září 2023

JUDr. Hana Poláková

Na on-line semináři si posvítíme na novelu zákona o pedagogických pracovnících a novelu školského zákona. Došlo totiž k řadě změn v posuzování předpokladů pro výkon práce pedagogického pracovníka, změny nastaly v uzavírání pracovních poměrů na dobu určitou i v dalším vzdělávání pedagogických pracovníků. JUDr. Poláková s Vámi také projde prvky karierního řádu.

Zveřejněno 20.9.2023

JUDr. Hana Poláková

Lektorka dlouhodobě přednáší problematiku právních předpisů majících dopad do výchovy a vzdělávání. S řediteli škol a školských zařízení konzultuje jejich dotazy z oblasti pracovního práva, správního řízení, aplikace školských předpisů. Řadu let pracovala jako vedoucí odboru školství, spolupracovala s Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy v pracovních skupinách. Díky této praxi získala ucelený přehled o problémech, se kterými se zejména ředitelé škol a školských zařízení a jejich zřizovatelé potýkají.