Platové poměry zaměstnanců ve školství

JUDr. Hana Poláková

Na webináři se dozvíte, jaké jsou náležitosti platového výměru, jak určit pravidelné měsíčně se opakující složky platu, a jak toto upravit ve vnitřním platovém předpisu.

Zveřejněno 17.4.2023

Podíváme se také na další složky platu podle evidence odpracované doby a na odměny za práci na dohody mimo pracovní poměr. Čas zbyde i na Vaše dotazy.

JUDr. Hana Poláková

Lektorka dlouhodobě přednáší problematiku právních předpisů majících dopad do výchovy a vzdělávání. S řediteli škol a školských zařízení konzultuje jejich dotazy z oblasti pracovního práva, správního řízení, aplikace školských předpisů. Řadu let pracovala jako vedoucí odboru školství, spolupracovala s Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy v pracovních skupinách. Díky této praxi získala ucelený přehled o problémech, se kterými se zejména ředitelé škol a školských zařízení a jejich zřizovatelé potýkají.