Připravujeme se na inspekční činnost

Potřebujete si udělat ucelený přehled dokumentace, nebo se chcete jen ujistit, že administrativní agenda Vaší školy je v dobré kondici?

Zveřejněno 21.1.2022

Již tradičně jsme pro Vás připravili webinář zaměřený na inspekční činnost s důrazem na pedagogickou praxi, zkušenosti lektorky a aktuální informace, které by managementu školy neměly chybět!

• ČŠI v kostce (postavení v systému školství, legislativní rámec).
  • Nejčastější nedostatky v oblasti dokumentace škol.
  • Distanční výuka, na co si dát pozor?
  • Novinky a zajímavosti, které by ředitelé a jejich zástupci měli vědět.

Komu je on-line seminář určen:

Ředitelům MŠ a ZŠ a jejich zástupcům, zástupcům zřizovatelů.

• Lektorka patří mezi špičkové odborníky s více než dvacetiletou praxí v oblasti předškolní výchovy a vzdělávání.
  • V minulosti spolupracovala například s Českou školní inspekcí jako expertní posuzovatelka (přizvaná osoba) pro inspekční činnost ve školách, Výzkumným ústavem pedagogickým v Praze nebo Univerzitou Palackého v Olomouci.
  • Dlouhodobě se specializuje na oblast výkladu školského zákona a souvisejících právních předpisů, oblast managementu mateřských škol a dokumentace.
  • Je držitelkou mezinárodního ocenění eTwinning label za projekt "Moje město, moje škola" a autorkou řady odborných publikací pro pedagogické pracovníky.
  • V roce 2020 úspěšně zakončila magisterské studium v rámci kterého se specializovala na oblast propagace segmentu školství.