Řídím mateřskou školu - nebojme se aktualizace školního řádu

Řídíte mateřskou školu a připravujete aktualizaci školního řádu? Nezapomeňte, že školní řád je nejzásadnějším dokumentem, který definuje práva a povinnosti všech účastníků výchovně – vzdělávacího procesu!

Čtvrtek 27.10.2022

• Koncept školního řádu.
  • Školní řád a inspekční činnost České školní inspekce.
  • Požadavky vyplývající ze zákona č. 561/2004 Sb., o předškolním, základním, středním, vyšším odborném a jiném vzdělávání (školský zákon), v platném znění.
  • Požadavky vyplývající z vyhlášky č. 27/2016 Sb., o vzdělávání žáků se speciálními vzdělávacími potřebami a žáků nadaných, ve znění pozdějších předpisů.
  • Požadavky vyplývající ze zákona č. 258/2000 Sb., o ochraně veřejného zdraví, v platném znění.
  • A další.

BONUS pro účastníky

Předlohy vzorových dokumentů

• Žádost o vydání stanoviska KHS.
  • Odvolání proti stanovisku KHS.

Pro koho je on-line seminář určen:

Ředitele mateřských škol a jejich zástupce. Zástupce zřizovatelů.