Rodina jako zdroj agrese dítěte ve škole

Mgr. Marika Kropíková

Dnešní děti nepřicházejí na svět horší, agresivnější než předchozí generace. Ale svět, který je obklopuje, nevhodná výchova, nedostatek podpory a porozumění, empatií, uspěchanost rodičů a přemíra technologií, z nich dělá jedince, kteří nejsou schopni se pohybovat v každodenní sociální realitě školní třídy a vrstevnické skupiny ve škole.

Úterý 28.2.2023

Jakou měrou se na agresivním chování dětí podílí rodina, se pokusíme předložit v průběhu on-line semináře.