Základy dokumentace (nejen) pro ředitelky a zřizovatele lesních mateřských škol

Ztrácíte se v množství dokumentů a rádi byste provedli Vaší mateřskou školu úspěšně inspekční činností bez úhony? Pak jste tady správně. Pokračování speciálu pro zřizovatele, jednatele, ředitele a pedagogy soukromých mateřských škol.

Čtvrtek 26.1.2023

On-line seminář již proběhl.

• Základní přehled k dokumentaci třídy lesní mateřské školy.
  • Základní přehled v konceptu hodnocení školy.
  • Priority na úrovni školního vzdělávacího programu lesní mateřské školy.

On-line seminář je určen pro:

Zřizovatele, spolky, fyzické osoby, právnické osoby, ředitelky MŠ, zástupkyně ředitelek.

BONUS:

• Předloha hospitačního záznamu České školní inspekce pro mateřské školy.